Odpoczynek z partnerem czy z kumpelą?

Wczasy z partnerem czy z przyjaciółką?
Kiedy jesteś na wakacyjnej eskapadzie, długiej podróży, czy innego rodzaju urlopie – na pewno zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. Więc z kim wolisz podróżować? Twoja kochająca druga jedna druga lub Twoi zbzikowani oraz śmieszni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań warto rozważyć zalety i defekty.

kobieta zrelaksowana

Podróżowanie z kumpelą – walory
Jeśli ferie są na plaży, na kempingu lub podobnych okolicznościach – wiele ludzi śmiało wybiera podróż z przyjaciółmi, z którymi są w stanie przeżyć niesamowite przygody. Jest tak wiele ekscytujących innowacyjnych rzeczy do odkrycia, a najlepsze jest to, iż macie takie same zamiłowania jakimś zagadnieniem. To także całe ogrom wspaniałego czasu na rozmowę podczas podróży. Możecie wymieniać się poradami i sztuczkami – w końcu przyjaciele są bardziej otwarci. Jest również mniej stresu, więcej swobody i znacznie bardziej spontanicznie.

Turystyka z partnerem – plusy
Dosadnych plusów podróżowania z partnerem zamiast z przyjaciółmi bezsprzecznie nie należy z nikim omawiać oraz nikomu tłumaczyć. Jednakże nieraz wady takiego rozwiązania nie dla wszystkich są wystarczająco ewidentne np. będąc na urlopach z przyjaciółką nie musisz cały czas martwić się o to, czy wyglądasz jak najlepsza wersja, zadbać o perfekcyjnie gładką skórę, czy znakomicie ułożone włosy. Możesz pozwolić sobie na więcej lenistwa. Finalnie jednakże przyjaciółka nie zagwarantuje Ci tych gorących nocy i romantycznych momentów. Powinieneś sama więc zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Tobie bardziej oraz w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.